Országos projektversenyen iskolánk 1. a osztályos tanulói, Ágoston Adél és Juhász Kamilla csapatban II. helyezést értek el. Szívből gratulálunk a lányoknak a szép eredményhez! Felkészítő pedagógus: Vigh Zoltánné Kategóriák: Aktuális